ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 5417599
nr 541 7599
Leksaker
diverse bilar, 1940/50/60-tal, (några med skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:53:08
1.200 kr
500 kr
750 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.900 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.500 kr
3.000 kr